Події Бібліотеки

Бібліотека Університету бере участь у міжнародному проєкті INNBI, підтриманому урядом Німеччини

У 2025 році бібліотека Київського столичного університету імені Бориса Грінченка долучилася до реалізації міжнародного проєкту INNBI – Initiation of a network of national bibliometric infrastructures («Ініціювання мережі національних бібліометричних інфраструктур») як один із ключових виконавців. Проєкт підтримано Федеральним міністерством освіти і досліджень Німеччини (BMBF), а його координатором виступає Німецький центр досліджень вищої освіти та науки (DZHW).

04 квітня 2025 року
Бібліотека Університету
бульвар І.Шамо, 18/2 

Відбулася презентація довідника «30 перлин Києва» для людей із порушеннями зору

4 квітня 2025 року в читальній залі бібліотеки-філії 2 на бульварі І. Шамо, 18/2 відбулася презентація довідника «30 ПЕРЛИН КИЄВА» з використанням шрифта Брайля та додаванням рельєфних зображень для людей із порушенням зору. Київський столичний університет імені Бориса Грінченка став першим закладом вищої освіти в Україні, в якому було презентовано це видання. Довідник є унікальним виданням, яке створене за принципами універсального дизайну, поєднуючи плоско друкований збільшений шрифт, рельєфні кольорові зображення та шрифт Брайля.

27 березня 2025 року,
Університет Грінченка

Проєкт «Жива бібліотека»: друга зустріч з воїном Олексієм Лук’янцем27 березня 2025 року в Університеті Грінченка відбулася друга зустріч (продовження розмови) у межах проєкту «Жива бібліотека», гостем якої був наш герой-захисник Олексій Лук’янець на позивний Лука, офіцер 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій».

25 березня 2025 року

Бібліотека-філія 2 Університету Грінченка

бульвар І. Шамо, 18/2
Літературна зустріч з Віолетою Кравченко, сучасною українською поетесою

25 березня 2025 року в читальному залі бібліотеки на бульварі І. Шамо, 18/2 бібліотека-філія 2 провела  зустріч з сучасною українською поетесою Віолетою Кравченко.

На зустрічі були присутні студенти Факультету педагогічної освіти, викладачі, співробітники Університету та всі бажаючі.

Модератором заходу виступила Ніна Ковальова, завідувачка бібліотеки-філії 2.

21 березня відзначається Всесвітній день поезії.            

День поезії встановлений 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО. Цей день сприяє створенню позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва.  

В країні продовжується війна. Війна страшна, болюча, жорстока. Героїчний спротив України російським окупантам триває. Бойовий дух нашого народу залишається на висоті.

Березень 2025 року

Бібліотека Університету Грінченка

Фонд бібліотеки Університету Грінченка поповнився унікальними виданнями:  «Кримськотатарський костюм та його сценічне втілення» і «Репресована музика Асана Рефатова»

Фонд бібліотеки Університету Грінченка поповнився унікальними виданнями:  «Кримськотатарський костюм та його сценічне втілення» (2024) і «Репресована музика Асана Рефатова» (2024) – від виконавців проєкту ГО «Кримська родина», за підтримки Українського культурного фонду та в межах проєкту «Bilgi ve medeniyet – halqnıñ hazinesi».

Сторінка 1 із 37